Използвате неактуализиран браузър и сайтът ни може да не работи правилно. Моля, обновете или сменете браузъра за по-добро преживяване.

Вход
Джелато Unico Веган Шоколад
МаркаUnico
ПроизходБългария
Код911685

Веган джелато, подходящо за всички, които не консумират животински продукти.

Съставки: вода, какао на прах, фруктоза, захар, растителни мазнини (кокос), глюкозен сироп, модифицирано нишесте, емулгатори: какао на прах, декстроза, фруктоза или рафинирана растителна мазнина (кокос), моно и диглицериди на мастни киселини от растителна мазнина на палма, рапично семе, натурален идентичен шоколад.

 

Наслади се на истинско джелато с разнообразие от вкусове, които те пренасят из малките тесни улички на Италия, докато си седиш удобно на дивана. 
Ние от ÚNICO създаваме истинско джелато по оригинална италианска рецепта, на която са ни научили най-добрите майстори в Римини. Суровините за ÚNICO джелато си набавяме директно от Италия, а машините, с които го произвеждаме са от висок клас и най-ново поколение. 

Хранителни стойности за100 g
Енергийност (kcal/ kJ)211 / 882
Въглехидрати (g)8
от които захари (g)9,15
Мазнини (g)10
от които наситени (g)3,2
Протеини (g)2,84
Сол (g)0

Продукти от Unico

Подобни в тази категория

Занаятчийски

Български продуктДжелато Unico Веган Шоколад

350 гГодно до: 03/02/2026
15,99 лв.8,18 €